Jeśli piszesz dużo i często, rozważ skorzystanie z opieki redakcyjnej nad twoimi tekstami. Sprawdzę treści na blog, stronę internetową, do newslettera i mediów społecznościowych.

Co zyskujesz w pakiecie dla twórców internetowych?

Chcę honorować autorów, którzy piszą regularnie i dają wartość ludziom. Dlatego decydując się na współpracę ze mną, otrzymujesz następujące korzyści:

1. oferuję ci nową usługę spoza standardowej oferty – jest to korekta z elementami redakcji. Co to znaczy? Że nie ograniczam się tylko do wyłapywania ewidentnych błędów, ale również sugeruję ci rozwiązania, które stylistycznie usprawnią / upłynnią / udoskonalą twój tekst. Mam duże doświadczenie w redakcji tekstów różnego typu, więc jeśli zaalarmuje mnie jakaś merytoryczna nieścisłość, dam ci o tym znać (nie, nie będę jej poprawiać, bo to ty musisz zadecydować, co z nią zrobić);

2. masz zagwarantowaną najniższą cenę – mimo że wysyłasz do mnie krótkie teksty, nie rozliczam ich według standardowego cennika. Normalnie korekta z elementami redakcji krótkiego tekstu musiałaby kosztować ok. 8 zł za znormalizowaną stronę (1800 zzs). Abonament jest tak przygotowany, że wychodzi… 6 zł za krótki tekst;

3. unikasz płacenia za otwarcie zlecenia – według tradycyjnej oferty minimalna wartość zlecenia to 40 zł, ale ciebie ona nie dotyczy, ponieważ traktuję twoje krótkie teksty jak jeden długi tekst;

4. otrzymujesz poprawiony tekst w ciągu 1–2 dni – teksty do internetu nie lubią czekania, pewnie też wiele z nich tworzysz na ostatnią chwilę. W tym abonamencie zajmę się nimi w pierwszej kolejności – nie musisz czekać, aż skończę pracę nad innym projektem. Chcesz szybciej? Możemy zmodyfikować pakiet pod większą dyspozycyjność;

5. rezygnujesz, kiedy chcesz – nie związujesz się żadną umową. Abonament ma charakter miesięcznej opłaty – jeżeli chcesz zrezygnować ze współpracy, po prostu nie płacisz za kolejny miesiąc.

Jak to działa?

Wysokość miesięcznego abonamentu wynosi 200 zł. Po wniesieniu tej opłaty możesz wysyłać do korekty dowolny rodzaj tekstów, których łączna objętość będzie wynosiła do 60 tysięcy znaków ze spacjami (możemy to zmodyfikować, ale taka jest podstawa). Jak będziemy to kontrolować?

Zakładam dla ciebie arkusz na dysku Google i tam wpisuję liczbę znaków ze spacjami kolejnych tekstów. Obie strony mają do niego dostęp – możesz więc w dowolnej chwili zobaczyć, jakie jest wykorzystanie limitu.

Dlaczego warto?

Sprawdzanie tekstów przez profesjonalistę jest ważne i potrzebne. Twórca często nie zauważa niektórych błędów, a myśli i sformułowania według niego jasne i klarowne – dla postronnych mogą stanowić problem. Natomiast ja jako osoba zawodowo poprawiająca teksty spoglądam na twoją pracę z innej perspektywy i nieraz potrafię zauważyć nawet pozornie niewidoczne usterki.

Korzystanie z pomocy korektora pozwala zaoszczędzić wiele czasu – można go spożytkować na tworzenie nowych treści. Korekta tekstu sprawia, że jest on bardziej profesjonalny. Świadczy nie tylko o dokładności, ale też o dbałości o szczegóły. Poprawny językowo tekst staje się wyróżnikiem w internetowej masie bylejakości.

Motto pracowni edytorskiej ŻÓŁĆ brzmi: „Czytelnik nasz pan”. Odbiorca twojego tekstu jest najważniejszy! Jeśli chcesz zrobić na nim pozytywne wrażenie – napisz do mnie maila lub wiadomość na Messengerze. Znajdziesz mnie również na Instagramie.

Ta oferta dotyczy krótkich tekstów (do 2 arkuszy wydawniczych). Jeżeli piszesz lub masz już gotowy dłuższy tekst (książka, kurs online, e-book), zapoznaj się z moją ofertą na redakcję. Tutaj będę mogła dać ci więcej wskazówek i ocenić spójność publikacji.