Awesome Image

Jak mogę ci pomóc?

Masz ochotę rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady?
Świetnie! Zrób to! Bieszczady są naprawdę spoko!

Ale zanim wyjedziesz, zostaw mi swój tekst - ja się nim zajmę. Sprawdzę, zredaguję, złożę do druku lub publikacji w internecie.
A gdy wrócisz i nadal będziesz chciał olśnić czytelników / klientów / zgormadzoną wokół ciebie społeczność – to wtedy twój tekst będzie na ciebie czekał. Gotowy. Bez błędów, zgodny z oczekiwaniami tego, kto go będzie czytał.

Czytelnik jest najważniejszy! Spraw, żeby opadła mu szczęka z wrażenia!

O mnie

KIM JESTEM?

Nazywam się Andrea Smolarz, a to moja pracownia. 🟡 Jestem Ślązarą. W pracy nad tekstem łączę perfekcyjną polszczyznę, pruski dryl i czeski humor, czyli niezłomną wiarę, że sprawy mimo wszystko posuwają się w dobrym kierunku. 🟡 Zajmuję się redakcją i korektą tekstów od 2014 roku. 🟡 Ukończyłam edytorstwo na wrocławskiej polonistyce. 🟡 Współpracuję z ▪ wydawnictwami (m.in. Czarne, Bezdroża, Zielona Sowa), ▪ instytucjami kultury i nauki oraz ▪ indywidualnymi autorami (twórcami internetowymi, doktorantami, przedsiębiorcami). 🟡 Z moją pomocą twój tekst przyjmie ostateczny kształt, nabierze szlifów i świeżości, którą daje spojrzenie redaktora. 🟡 Lubię słowo pisane. I góry. Bieszczady też.

Awesome Image